Adres siedziby:
ul. Sarego 2
31-047 Kraków
Adres do korespondencji:
ul. Krakowska 1
32-083 Balice k. Krakowa
Kontakt:
tel.: +48 12 357 27 00, +48 666 081 111
faks : +48 12 422 80 65
Strona główna arrow Aktualności arrow Informacje arrow Life Science Open Space 2019: Otwarte Forum Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia
Dzisiaj jest: sobota, 31 lipca 2021 8:12:45
Odwiedziło nas: 11614046 gości (dzisiaj: 602, wczoraj: 2462)

BIP

BIP

Fundacja IZ PIB

Aktualności: Informacje
Life Science Open Space 2019: Otwarte Forum Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia
18 października 2019

Life Science Open Space 2019: Otwarte Forum Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia

Zaplanowane na 26 listopada Forum to branżowe wydarzenie skierowane do specjalistów, pasjonatów i aktywistów działających w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii i zdrowia. Jego organizatorem jest Fundacja Klaster LifeScience Kraków.

To już kolejna edycja wydarzenia, które zdążyło wyrobić sobie markę jako branżowej imprezy, na której warto się stawić. W tym roku organizatorzy zapraszają do EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9), gdzie spotkać będzie można osoby otwarte na współpracę i szukające partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach – od żywności, medycyny, farmacji i środowiska po informatykę, budownictwo, transport, wypoczynek i innych.

Networking będzie tylko jedną z wielu części programu Forum. Przygotowana przez Klaster LifeScience Kraków agenda składa się z następujących czterech modułów:

  • współpraca – czyli krótkie prezentacje dotyczące potrzeb lub możliwości nawiązania współpracy w ramach projektów naukowych, badawczo-rozwojowych, startupowych i biznesowych;
  • inspiracje - wieczór atrakcji, z których każda ma za zadanie poruszyć intelektualnie i emocjonalnie, pokazać możliwości i pobudzić do działania;
  • partnering - okazja do spotkań  1:1 z  potencjalnymi partnerami w celu przedstawienia i omówienia oferty, pomysłu lub potrzeby;
  • wystawa - przestrzeń dla prezentacji produktów i usług na stoiskach firmowych i projektowych.

„Nasze Forum tworzy wspólną platformę dla pomysłów i szans, współpracy i konkurencji. Ich celem jest zastosowanie wiedzy i technologii poprzez innowacyjność i przedsiębiorczość, by rozwiązać aktualne i przyszłe problemów. Chcemy także, by organizacja Forum pomogła w wykorzystaniu szans związanych z wyzwaniami cywilizacyjnymi i stale rosnącym tempem życia” – mówi dyrektor zarządzający Klastra, Kazimierz Murzyn.

Ważnym aspektem Forum jest możliwość aktywnego uczestnictwa – nie tylko jako odbiorca, lecz również jak prelegent. W tym celu należy zgłosić prezentację z zaproponowanych przez Organizatorów tematów (m.in. printed health, robotyka medyczna, innowacje społeczne czy biogospodarka). Autorzy najciekawszych zgłoszeń będą mieli okazję wystąpić przed zgromadzonym audytorium.

Istnieje także możliwość zgłoszenia projektów do sesji specjalnych, obejmujących następujące obszary: Digital Health – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej, Kariera, StartUp Scena oraz Business Development.

Pełne informacje dla prezenterów dostępne są na stronie wydarzenia http://lsos.info. Tam też znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące zbliżającego się LSOS19. Prezenterzy uczestniczą bez opłat.

 
 
© 2008-2021 Instytut Zootechniki PIB (National Research Institute of Animal Production)
Koło Wędkarskie PZW w Oleśnicy pzw.wolesnicy.info - Strona Koła Wędkarskiego w Oleśnicy (świętokrzyskie)
Odpowiedz na wyzwania (konkursy), głosuj, wygrywaj nagrody

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.